Inclusie en diversiteit aan de faculteit Letteren en Wijsbegeerte
21.10.’22
21.10.’22
Aan de faculteit Letteren en Wijsbegeerte moet elke student en elk personeelslid zich welkom kunnen voelen. Om dat te bereiken is een diverse samenstelling nastreven niet genoeg; er moet ook ruimte zijn om de verschillende perspectieven in die diversiteit te horen, te waarderen en een plaats te geven. Om daartoe bij te dragen, organiseert de facultaire commissie diversiteit en inclusie interessante sofagesprekken over inclusie.
Een inclusief curriculum. Waar staan we en waar willen we heen?
Zijn de lesinhouden en de curricula aan onze faculteit inclusief? En horen ze dat eigenlijk wel te zijn? Om het fijne te weten over inclusieve curricula gaan we in gesprek met onderzoekers en lesgevers Sibo Rugwiza Kanobana, Koen Mattheeuws en Tine Scheijnen, en met studente Imane Karroumi.
te bevestigen
Deze website gebruikt cookies om jouw surfervaring gemakkelijker en aangenamer te maken en om de inhoud van de websites beter af te stemmen op jouw behoeften en voorkeuren. Je kan de installatie van cookies weigeren, maar dan zullen sommige onderdelen van onze websites niet of niet optimaal werken. Lees meer.