Altijd al meer willen weten over psychologie? Wil je een verkennende blik werpen op dit boeiende vakgebied? En heb je al een diploma secundair onderwijs op zak? Dan is een microcredential uit de cluster Kennismaking een goede start! Je kan zo inzicht krijgen in het gedrag van anderen en jezelf, het effect van groepen op het individu, de ontwikkeling van de mens en/of je communicatieve vaardigheden verbeteren.
Je kiest zelf welke en hoeveel vakken je in je programma opneemt en over hoeveel jaar je dit spreidt. Bepaal dus zelf je vakkenpakket door verschillende vakken te combineren. Voor elk vak dat je behaalt, krijg je een creditbewijs.
Per vak waar je voor slaagt, ontvang je een creditbewijs. Smaakt het na het volgen van de microcredential naar meer? Dan kan je nog voor een bachelor in de Toegepaste Psychologie gaan en ontvang je automatisch een vrijstelling voor de reeds behaalde vakken.
AP Hogeschool, Campus Spoor Noord - Noorderplaats
Ellermanstraat 33, 2060 Antwerpen