Harmonische technieken bij verouderen
Kinesitherapy
Kinesitherapy
Harmonische technieken zijn passieve, zachte, ritmische, oscillerende behandeltechnieken van weke weefsels, die zeker ook bij de verouderende populatie hun toepassing vinden. Alhoewel de actieve oefentherapie onontbeerlijk is voor de revalidatie van de ouder wordende mens, verdient ook de passieve behandeling in het vroege, maar ook het latere revalidatieproces, bijzondere aandacht.
Dit nieuwe therapeutische concept dat zich toespitst op de behandeling van de zachte weefsels, werd ontwikkeld door E. Lederman. Het is een pijnstillende, drainerende en doorbloedings-techniek, die elke geriatrische kinesitherapeut in de vingers zou moeten hebben omwille van de grote therapeutische impact in het vroege genezingsproces en de zachtheid van de behandeling om mobiliteit en weefselherstel te verwerven.
De cursus richt zich tot kinesitherapeuten die werken met ouderen en die hun kennis van passieve mobilisaties van de perifere gewrichten en de wervelkolom wensen aan te scherpen.
Onze cursussen gaan standaard door van 9u tot 17u, tenzij anders vermeld.
Koffiepauzes, lunch en cursusmateriaal zijn inbegrepen.
Betalen via kmo-portefeuille: 30% korting. IPVK - DV.O103194
Accreditatie aangevraagd bij Pro-Q-Kine
We use cookies to to give you the best possible user experience on our website. You can refuse the installation of cookies. By doing so some parts of this website will not work in an optimal way. Read more.