14.11.’25

Interested?

More information
° DLLL000128 NL
Tags: Lezingen en Studiedagen , Tandheelkunde en mondzorg

Description

Schaarste is een breed begrip en raakt velen van ons. Zo is het geen evidentie wanneer een patiënt met gebrek aan sociaal vangnet op zoek moet naar een tandarts met een gebrek aan tijd en ondersteuning voor een behandeling met geen of weinig terugbetaling door een overheid met een gigantisch begrotingstekort. Schaarste gaat dus over meer dan geld, en het ervaren van een tekort zorgt ervoor dat we niet altijd even helder kunnen omgaan met die schaarste.

In deze bijscholing proberen we het hoofd koel te houden en de schaarste binnen de tandheelkundige zorg in beeld te brengen voor zowel de patiënt, de tandarts, als de overheid. Daarnaast gaan we op zoek naar praktische oplossingen om hiermee om te gaan, zowel binnen de dagelijkse praktijk, als binnen overheden en beleid.

Remarks

Kan ik achteraf nog annuleren?

  • Kan u niet aanwezig zijn, geef dit dan steeds door via mail aan ntugent@ugent.be of naar ghall@ugent.be
  • Indien je meer dan 21 dagen (vóór de start van een hoorcollege) of meer dan 30 dagen (vóór de start van een les met practicum) annuleert, dan krijg je 75% van het inschrijvingsgeld terugbetaald. 25% blijft dus verschuldigd als administratieve kost.
  • Indien je minder dan 21 dagen (vóór de start van een hoorcollege) of minder dan 30 dagen (vóór de start van een les met practicum) annuleert, dan krijg je niets terugbetaald.

Course number:
DLLL000128
Type:
Lectures and study days
Area of interest:
Dentistry
Language:
NL
Academic year:
2024 - 2025
Starting date:
14.11.2025
Lecturers:
Martijn Lambert
Ruth Sederel
Contact person:
ghall@ugent.be
More information

Your browser does not meet the minimum requirements to view this website. The browsers below are compatible. If you do not have one of these browsers, click on the icon to download the desired browser.