De overkappingsprothese een waardevolle oplossing voor de edentate patiënt. De mogelijkheden en de beperkingen.

21.11.’25

Interested?

More information
° DLLL000131 NL
Tags: Lezingen en Studiedagen , Tandheelkunde en mondzorg

Description

In deze cursus wordt gestart met een bondig overzicht van de recente “evidence” met betrekking tot deze topic. De indicatiestelling voor overkappingsprothetiek in beide kaken wordt toegelicht rekening houdend met het prothetisch evenwicht tussen boven- en onderkaak. De behandelplanning en de praktische, klinische werkwijze krijgen aandacht alsook de belangrijke punten om falingen te vermijden.

Remarks

Kan ik achteraf nog annuleren?

  • Kan u niet aanwezig zijn, geef dit dan steeds door via mail aan ntugent@ugent.be of naar ghall@ugent.be
  • Indien je meer dan 21 dagen (vóór de start van een hoorcollege) of meer dan 30 dagen (vóór de start van een les met practicum) annuleert, dan krijg je 75% van het inschrijvingsgeld terugbetaald. 25% blijft dus verschuldigd als administratieve kost.
  • Indien je minder dan 21 dagen (vóór de start van een hoorcollege) of minder dan 30 dagen (vóór de start van een les met practicum) annuleert, dan krijg je niets terugbetaald.

Course number:
DLLL000131
Type:
Lectures and study days
Area of interest:
Dentistry
Language:
NL
Academic year:
2024 - 2025
Starting date:
21.11.2025
Lecturers:
Matthys Carine
Contact person:
ghall@ugent.be
More information

Your browser does not meet the minimum requirements to view this website. The browsers below are compatible. If you do not have one of these browsers, click on the icon to download the desired browser.